Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): "Bäck i skogen, Torsby, Övre Frykens norra ände", signerad David Wallin, olja på pannå, ca 27x27 cm
808046
2020-09-07