David Wallin oljemålning

David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): "Bäck i skogen, Torsby, Övre Frykens norra ände", signerad David Wallin, olja på pannå, ca 27x27 cm

808046

2020-09-07