Oscar Reuterswärd färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002) "Omöjlig figur", signerad, 19/200, färglitografi, bladmått ca 72x53 cm

808053

2020-09-07