Stockholmiana

Stockholmiana
Stockholmiana
Stockholmiana
Stockholmiana

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOCKHOLMIANA, 3 akvareller, tidigt 1800-tal föreställande Stockholmsmiljöer, bla Solna Kyrka, bildstrl 24x33 cm - 29x37 cm.

808057

2020-09-06