Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, Louis XV-stil, Frankrike, mässing, krönt med fiskarpojke, emalj i urtavla, nyckel och pendel medföljer, höjd ca 45, bredd 31 cm
Slitage och skador
808063
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här