Bordsur Louis X-stil Frankrike

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, Louis XV-stil, Frankrike, mässing, krönt med fiskarpojke, emalj i urtavla, nyckel och pendel medföljer, höjd ca 45, bredd 31 cm

Slitage och skador

808063

2020-09-06