Karin-Maria Jönsson

Karin-Maria Jönsson
Karin-Maria Jönsson
Karin-Maria Jönsson
Karin-Maria Jönsson
Karin-Maria Jönsson
Karin-Maria Jönsson

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARIN-MARIA JÖNSSON ( född 1961), "Blått stilleben", tempera på pannå, signerad samt daterad 1999 a tergo, ca 100x98 cm

PROVENIENS: Utställd på Kavaletten mars 2000

808071

2020-09-09