Lynn Gustafsson olja

Lynn Gustafsson olja
Lynn Gustafsson olja
Lynn Gustafsson olja
Lynn Gustafsson olja
Lynn Gustafsson olja
Lynn Gustafsson olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LYNN GUSTAFSSON ( född 1941), Abstrakt komposition, olja på duk, signerad Lynn G, ca 106x92 cm

808073

2020-09-09