Oljemålning Paul Nelson

Oljemålning Paul Nelson
Oljemålning Paul Nelson
Oljemålning Paul Nelson
Oljemålning Paul Nelson
Oljemålning Paul Nelson
Oljemålning Paul Nelson

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL NELSON (1849-1934): Gamla rådhuset i Helsingborg, ca 1920, monogramsignerad PN, olja på pannå, ca 31 x 40 cm

808076

2020-09-09