Fredrik Schreiver-Abeln

Fredrik Schreiver-Abeln
Fredrik Schreiver-Abeln
Fredrik Schreiver-Abeln
Fredrik Schreiver-Abeln
Fredrik Schreiver-Abeln
Fredrik Schreiver-Abeln
Fredrik Schreiver-Abeln
Fredrik Schreiver-Abeln

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, "nr 9", Örebro Glasindustri, modell lanserad 1967, stomme av teak, rökfärgad glasskiva, längd 135, skivans bredd 87 (totalt 95), höjd 53 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, repor i glasskiva, stötskador

808078

Päivämäärä:

2020-09-09