Fredrik Schreiver-Abeln
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, "nr 9", Örebro Glasindustri, modell lanserad 1967, stomme av teak, rökfärgad glasskiva, längd 135, skivans bredd 87 (totalt 95), höjd 53 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, repor i glasskiva, stötskador
808078
Päivämäärä:
2020-09-09