Urna med lock Kina 1900-tal

Urna med lock Kina 1900-tal
Urna med lock Kina 1900-tal
Urna med lock Kina 1900-tal
Urna med lock Kina 1900-tal
Urna med lock Kina 1900-tal
Urna med lock Kina 1900-tal
Urna med lock Kina 1900-tal
Urna med lock Kina 1900-tal
Urna med lock Kina 1900-tal
Urna med lock Kina 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

URNA MED LOCK, Kina 1900-talets senare del, blåvit dekor, höjd ca 46 cm

Lock med spricka

808082

2020-09-10