Mogens Lohmann,

Mogens Lohmann,
Mogens Lohmann,
Mogens Lohmann,
Mogens Lohmann,
Mogens Lohmann,
Mogens Lohmann,
Mogens Lohmann,
Mogens Lohmann,

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MOGENS LOHMANN (Danmark, 1918-1985): Komposition A.I., signerad, betitlad och daterad Mogens Lohmann 1975, olja på duk, 73 x 60 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

808089

2020-09-13