Golvlampa
Vollendet
2020-09-10
808094
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, krom samt marmor, Qvist & Co, Fellingsbro, 5 ljuspunkter, 1900-talets andra hälft, höjd ca 205 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage, repor