Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, krom samt marmor, Qvist & Co, Fellingsbro, 5 ljuspunkter, 1900-talets andra hälft, höjd ca 205 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage, repor

808094

2020-09-10