Litografi Philip Von Schantz

Litografi Philip Von Schantz
Litografi Philip Von Schantz
Litografi Philip Von Schantz
Litografi Philip Von Schantz

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med lök, färglitografi, signerad, daterad 80, EA, ca 50 x 75 cm

808096

2020-09-12