Tavla Tord Leander Engström

Tavla Tord Leander Engström
Tavla Tord Leander Engström
Tavla Tord Leander Engström
Tavla Tord Leander Engström
Tavla Tord Leander Engström
Tavla Tord Leander Engström

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Fjälllandskap, signerad och daterad Tord 51, ca 32 x 40 cm

Kuntoraportti

808097

Päivämäärä:

2020-09-12