Tavla Tord Leander Engström
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Fjälllandskap, signerad och daterad Tord 51, ca 32 x 40 cm
Kuntoraportti
808097
Päivämäärä:
2020-09-12