Alfred Malmberg oljemålning

Alfred Malmberg oljemålning
Alfred Malmberg oljemålning
Alfred Malmberg oljemålning
Alfred Malmberg oljemålning
Alfred Malmberg oljemålning
Alfred Malmberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ALFRED MALMBERG, kopia efter Otto Hesselbom, signerad 1926, olja på duk, 78x150

808098

2020-09-08