Oljemålning Erik Osslund

Oljemålning Erik Osslund
Oljemålning Erik Osslund
Oljemålning Erik Osslund
Oljemålning Erik Osslund

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OSSLUND (1913-82): "Aftonskogar över Ålands hav", signerad Erik Osslund, olja på pannå, ca 33 x 67 cm

808102

2020-09-12