Tavla Uno Vallman

Tavla Uno Vallman
Tavla Uno Vallman
Tavla Uno Vallman
Tavla Uno Vallman
Tavla Uno Vallman
Tavla Uno Vallman

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1956, pastell, ca 49 x 60 cm

808107

2020-09-12