Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, chippendale/blandstil, ca 1940-tal, sidor samt ryggparti med rotting, träskuren dekor i from av akantus, partiellt klädd med läder, lösa sittplymåer, sadelgjord, bredd ca 170 cm

Bruksslitage, delvis lös klädsel, töjd sadelgjord, bruksslitage, stötmärken

808114

2020-09-09