Akvarell Gösta Werner

Akvarell Gösta Werner
Akvarell Gösta Werner
Akvarell Gösta Werner
Akvarell Gösta Werner
Akvarell Gösta Werner
Akvarell Gösta Werner
Akvarell Gösta Werner
Akvarell Gösta Werner
Akvarell Gösta Werner
Akvarell Gösta Werner

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989): Båtmotiv, signerad G Werner, daterad 68, akvarell, ca 21 x 25 cm

808115

2020-09-12