Akvarell Lennart Olausson

Akvarell Lennart Olausson
Akvarell Lennart Olausson
Akvarell Lennart Olausson
Akvarell Lennart Olausson
Akvarell Lennart Olausson
Akvarell Lennart Olausson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): "Gotland", signerad Lennart Olausson, akvarell, ca 43 x 59 cm

808119

2020-09-12