Oljemålning Nils Göran Brunner
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
NILS GÖRAN BRUNNER (1923-1986): Landskap "Lillehem" signerad och daterad 76, ca 45 x 45 cm
Kuntoraportti
808120
Päivämäärä:
2020-09-12