James Coignard

James Coignard
James Coignard

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, carborundum samt litografi, signerad J Coignard och numrerad 5/90, bladstrl 29x24 cm

808124

2020-09-06