Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, carborundum samt litografi, signerad J Coignard och numrerad 5/90, bladstrl 29x24 cm
808124
2020-09-06