Kakelplattor 4 st Holland

Kakelplattor 4 st Holland
Kakelplattor 4 st Holland
Kakelplattor 4 st Holland
Kakelplattor 4 st Holland
Kakelplattor 4 st Holland
Kakelplattor 4 st Holland

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKELPLATTOR, 4 st., fajans, Holland, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, ca 13x13 cm

Slitage, nagg, krackelyr

808144

2020-09-09