Flicka i hatt oljemålning

Flicka i hatt oljemålning
Flicka i hatt oljemålning
Flicka i hatt oljemålning
Flicka i hatt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka i hatt, olja på duk, ca 56x46 cm

Krackeleringar

808156

2020-09-06