Sängbord gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, vitlackerade, 1900-talets slut, gustaviansk stil, en låda, dekor av bandfläta, kannelerade ben, beslag i mässing, höjd ca 69, 48x42 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage, invändiga fläckar
808172
2020-09-08