Sängbord gustaviansk stil

Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, vitlackerade, 1900-talets slut, gustaviansk stil, en låda, dekor av bandfläta, kannelerade ben, beslag i mässing, höjd ca 69, 48x42 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage, invändiga fläckar

808172

2020-09-08