Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DUX, soffa, två-sits, klädsel av blå textil, ben av bok, 1980-tal, längd 160, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
808174
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här