Bertil Herlow-Svensson, Cirklar i förening
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Cirklar i förening I, svartlackerat järn, 89 x 58 cm
Utförd 1970-tal
PROVENIENS
Konstnärens familj
Stockholms Auktionsverk, Moderna, hösten 2014, katalognr 708
808179
2020-09-13