Bertil Herlow-Svensson, Cirklar i förening

Klubbat för:

7 200 SEK

8 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Cirklar i förening I, svartlackerat järn, 89 x 58 cm
Utförd 1970-tal

PROVENIENS
Konstnärens familj
Stockholms Auktionsverk, Moderna, hösten 2014, katalognr 708

808179

2020-09-13