Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, fanerad i flera träslag, 1900-talets mitt, rokokostil, beslag i mässing, svängd top, höjd ca 92, 73x46 cm, nyckel medföljer
Fanerskador och lagningar, slitage
808189
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här