Sekretär rokokostil
Vollendet
2020-09-08
808189
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SEKRETÄR, fanerad i flera träslag, 1900-talets mitt, rokokostil, beslag i mässing, svängd top, höjd ca 92, 73x46 cm, nyckel medföljer
Fanerskador och lagningar, slitage