Modeplanscher 19 litografier

Modeplanscher 19 litografier
Modeplanscher 19 litografier
Modeplanscher 19 litografier
Modeplanscher 19 litografier
Modeplanscher 19 litografier
Modeplanscher 19 litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODEPLANSCHER. 19 litografier i färg bl.a. ur 4 ur Skandinavisk Mode-Tidning för Herrar Skräddare (5 nr) bl.a. 1862. Mått ca 270x190 mm.
Även litograferade mönster mm.
5 nr.

Planscher med några fläckar och några smärre skador. Nötta häften, smårevor.

808227

2020-09-07