Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
GUSTAVSBERG, skulpturer, 4 st, parian, 1900-talets första kvartal, höjd 12- 24 cm.
Enstaka nagg.
808272
2020-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här