Gustavsberg "Fågel" paraplyställ

Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAVSBERG, "Fågel", paraplyställ, flintgods, tidigt 1900-tal, dekor av blå fåglar mot vit fond, höjd 60 cm.

Bruksslitage, krackelyr.

808275

2020-09-11