Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
100 EUR
KONTORSSTOL, roterande centralfot, justerbar höjd, bredd 58 cm, höjd 85 cm, sitthöjd 42 cm,
Slitage, skador, rost.
808284
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här