Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FAT, Kina 1800-tal, dekor i famille rose färger av fjärilar och pioner, diam 40,5, höjd 60 cm
Bruksslitage, färgbortfall, repor, aningen ojämn fotrand (lite ostadigt)
808285
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här