Famille rose fat, Kina

Famille rose fat, Kina
Famille rose fat, Kina
Famille rose fat, Kina
Famille rose fat, Kina
Famille rose fat, Kina
Famille rose fat, Kina
Famille rose fat, Kina
Famille rose fat, Kina

Klubbat för:

6 400 SEK

3 000 SEK

FAT, Kina 1800-tal, dekor i famille rose färger av fjärilar och pioner, diam 40,5, höjd 60 cm

Bruksslitage, färgbortfall, repor, aningen ojämn fotrand (lite ostadigt)

808285

2020-09-06