Arne Jacobsen 1 par takplafonder
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Eklipta", plafonder, 1 par, kupa i opalglas med takfäste i bemålad plåt, etikettmärkt ´Axel Annell Belysning, tillverkade på licens, 1960-tal, diameter ca 35 cm
Skador: Bruksspår, målarfärg på metallsocklar
808287
2020-09-06