Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKON, Jesus, 1800-tal, olja på pannå, silverrizza samt förgylld silver (gloria), glasad, bildyta 20x15,5 cm
Bruksslitage, anlupen silver
808292
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här