Klubbat för:
110 EUR
Utropspris
150 EUR
VÄGGAPPLIQUER, ett par, mässing, Louis XVI-stil, 1900-tal, för två ljus, svängda ljusarmar i form av lagerblad, dekor av bockhorn, urna och fackla, höjd 31 cm
Lätt slitage
808294
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här