Väggappliquer ett par

Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

150 EUR

VÄGGAPPLIQUER, ett par, mässing, Louis XVI-stil, 1900-tal, för två ljus, svängda ljusarmar i form av lagerblad, dekor av bockhorn, urna och fackla, höjd 31 cm

Lätt slitage

808294

2020-09-09