Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

200 EUR

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, målad blandmetall, kvinnofigur på svart sten sockel, höjd 50,5 cm

Sliage, repor, ej funktionstestad

808296

2020-09-09