Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
200 EUR
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, målad blandmetall, kvinnofigur på svart sten sockel, höjd 50,5 cm
Sliage, repor, ej funktionstestad
808296
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här