Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOSA, SKEDAR, 2 st., silver, 17/1800-tal, dosa 1784, otydlig stämpel, längd ca 7-22 cm, vikt ca 147 g
Slitage, stötskador
808330
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här