Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, SKEDAR, 2 st., silver, 17/1800-tal, dosa 1784, otydlig stämpel, längd ca 7-22 cm, vikt ca 147 g

Slitage, stötskador

808330

2020-09-08