Olle Bonniér Rymdkurvor oljekrita
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLLE BONNIÉR (1925-2016): Rymdkurvor, signerad och daterad Olle Bonniér -89, oljekrita, 12,5 x 17,5 cm
PROVENIENS
Vinst i Sveriges Allmänna Konstförenings utlottning den 13 november 1990, vinst No 30
808336
2020-09-13