Olle Bonniér Rymdkurvor oljekrita

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Rymdkurvor, signerad och daterad Olle Bonniér -89, oljekrita, 12,5 x 17,5 cm

PROVENIENS
Vinst i Sveriges Allmänna Konstförenings utlottning den 13 november 1990, vinst No 30

808336

2020-09-13