Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JENS JUUL EILERSEN, 1900-talets senare del, soffgrupp, bestående av 3-sitsig soffa samt fåtölj, brunt läder, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 42, längd 200 cm, etikettmärkt
Kraftigt slitage, färgförändringar
808338
2020-09-08