Soffgrupp Jens Juul Eilersen

Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Soffgrupp Jens Juul Eilersen
Soffgrupp Jens Juul Eilersen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JENS JUUL EILERSEN, 1900-talets senare del, soffgrupp, bestående av 3-sitsig soffa samt fåtölj, brunt läder, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 42, längd 200 cm, etikettmärkt

Kraftigt slitage, färgförändringar

808338

2020-09-08