Spegellampet

Spegellampet
Spegellampet
Spegellampet
Spegellampet

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

150 EUR

SPEGELLAMPETT, för två ljus, trä och mässing, förgylld och bronserad, ljusarmen löstagbar, tidigt 1900-tal, 53 x 60,5 cm

Lätt slitage

808347

2020-09-14