Spegel
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, svensk empire, stockholmsarbete, signerad IPH (Johan Petter Holmberg 1779-1831), pastellagedekor, senare förgylld, bronserad samt bemålad svart, 89x46 cm
Renoverad, bruks och ålderrelaterat slitage
808348
2020-09-09