Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, svensk empire, stockholmsarbete, signerad IPH (Johan Petter Holmberg 1779-1831), pastellagedekor, senare förgylld, bronserad samt bemålad svart, 89x46 cm

Renoverad, bruks och ålderrelaterat slitage

808348

2020-09-09