Gösta Geerd oljemålning

Gösta Geerd oljemålning
Gösta Geerd oljemålning
Gösta Geerd oljemålning
Gösta Geerd oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÖSTA GEERD (1907-1982): "Tycker du som jag", signerad, olja på pannå, ca 37x45 cm

808351

2020-09-09