Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LI HERTZMAN-ERICSON (1933-2017) Abstrakt komposition, signerad samt dareda 67, olja på duk uppsatt på pannå, ca 80x69 cm
Sitter något lös i ramen
808355
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här